Bio Sculpture Gel

Uzticamība un drošība ir galvenās Bio Sculpture Gel prioritātes, tas ir uzņēmums, kas pats pirmais ir veiksmīgi veicis neatkarīgu klīnisko ekspertīzi un saņēma 5-zvaigžņu atzīmes tādā rādītājā kā drošība veselībai. 2012. gada decembrī uzņēmums kārtējo reizi iegāja vēsturē, saņemot akreditāciju pēc ISO 90001 standartiem no SABS Review Board. Tādā veidā uzņēmums atkal kļuva par līderi manikīra industrijā.

Roku un kāju nagi sastāv no keratīna – stipra un izturīga proteīna. Produkti ar paaugstinātu barības elementu saturu ir neaizstājamas vielas labas Keratīna stuktūras uzturēšanai, jo bez tā mūsu nagi kļūst sausi, lūst, zaudē savu spīdumu un spēku.

Mūsu rokas un kājas ir pelnījušas pienācīgu kopšanu ar vislabākajiem produktiem, kas satur paaugstinātu barības elementu saturu. Nagu kopšanas līdzekļi Bio Sculpture satur visus nepieciešamos minerālus.

Tā ir pirmā programma pasaulē, kas domāta nagu kopšanai, stiprināšanai un modelēšanai, kas saglabā dabīgo nagu veselību un skaistumu! Gēla uzklāšanas procesā nav nepieciešams apstrādāt nagus ar agresīviem līdzekļiem (praimeri, bonderi), kā arī netiek bojāta naga plāksnes augšējais slānis apstrādājot to ar augstas abrazivitātes nagu vīlīti. Pirms gēla uzklāšanas tiek izmantotas speciālās vitaminizētās bāzes, kā arī barojošs un atjaunojošs naga plāksnes struktūras līdzeklis (Vitamin Dose). Dotie līdzekļi nepasliktina adhēziju, bet tajā pašā laikā presē naga keratīnu un baro nagu sakni visā gēla nēsāšanas periodā.

Ar Bio Sculpture Gel pārklājumu naga plāksne kļūst līdzena, uzlabo savu struktūru, pēc materiāla noņemšanas nagi nezaudē savu dzīvīgumu, saglabā koptu un veselīgu nagu izskatu un neprasa papildus ārstēšanas un atjaunošanas procedūras.

Gēlu noņem ar mīkstināšanas metodi

Nagu stiprināšana un pieaudzēšana ar gēlu der ikvienam! Biogēla izmantošana ir absolūti veselībai nekaitīga. Gēls ir hipoalerģisks, nebojā nagu plāksni un ir pilnīgi nekaitīgs izmantošanā.

Uzticams un drošs

Izvēloties Bio Sculpture Gel, Jums vienmēr būs vislabākais rezultāts!

Latvijas Reitingi
Top.LV
EASY.LV Interneta resursu reitings